Prezenty bożonarodzeniowe, na gwiazdkę, pod choinkę

Dla każdego święta Bożegonarodzenia kojarzą się z magią i rodzinnym ciepłem. Co roku spotykamy się w gronie najbliższych i wspólnie udajemy się na pasterkę, śpiewamy kolędy i spędzamy czas przy obficie zastawionym stole. Zanim dojedzie do świętowania, nie omijają nas obowiązki sprzątania, zazwyczaj pierzemy firanki, myjemy okna i szykujemy nasz dom na przyjście Jezusa.

Przed świętami zawsze zajmujemy się wyborem prezentów bożonarodzeniowych, uwielbiamy obdarowywać naszych najbliższych i spędzać z nimi świąteczny czas. Staramy się odpowiednio dobrać prezenty, aby zaskoczyły naszych przyjaciół i rodzinę oraz na długo pozostały im w pamięci. Najczęściej obdarowujemy swoich najbliższych perfumami, kosmetykami, biżuterią, sprzętami elektronicznymi lub nowymi ubraniami. Dla dzieci zazwyczaj zakupujemy najnowsze zabawki, lalki, ciuchcie oraz gry.

Niezapominany prezent na gwiazdkę

Jednak ja w tamtym roku otrzymałam nie codzienny i niezapomniany prezent. Mój przyszły mąż był zaproszony na Wigilię do mojego rodzinnego domu. Wspólnie spotkaliśmy się przy stole moja mama, tata, bracia, ja i mój narzeczony. Pomodliliśmy się za rodzinę, która już odeszła oraz za dostatek w przyszłym roku. Podziękowaliśmy za doczesne łaski i zasiedliśmy do kolacji.

Podczas dzielenia się opłatkiem składaliśmy sobie życzenia i obściskiwaliśmy się wzajemnie. Brzuchy napełnialiśmy pysznymi posiłkami oraz popijaliśmy wigilijny kompot. Tata włączył piękne kolędy, które słuchał jak był mały. Śpiewaliśmy, rozmawialiśmy i cieszyliśmy się chwilą.

W pewnym momencie mój najmłodszy brat Kacper zauważy, że podczas jego nieobecności przy stole pojawiły się prezenty pod choinką. Od razu podbiegł do choinki i zaczął przynosić dla każdego prezenty. Ten czas jest najlepszy, każdy z niecierpliwością i ciekawością zerka na siebie i cieszy się jak małe dziecko!

Mama otrzymała zestaw kosmetyków oraz bransoletkę, bracia zabawki i gry, tata maszynkę do golenia oraz pięć par kolorowych skarpetek. Skarpetki jak zwykle przypadły mu do gustu, to był prezent, który otrzymuje, co święta i co roku się śmieje oraz dziękuje. Mój narzeczony otrzymał koszulę oraz wyjątkowy zestaw kieliszków do wina. Natomiast ja długo zwlekałam z rozpakowaniem swojej paczki. W końcu otworzyłam jeden z prezentów, w środku był długi czerwony sweter z mikołajem. Od razu założyłam go na siebie i otrzymałam sesje zdjęciową od najmłodszego brata Kacperka.

Kolejna paczka była mała, początkowo myślałam, że to pewnie jakąś biżuteria. Po rozpakowaniu ujrzałam coś w stylu listu lub bonu. Otrzymałam kupon na lot w tunelu aerodynamicznym Flyspot, tutaj możecie zobaczyć jak to wygląda https://www.wyjatkowyprezent.pl/prezent/lot-w-tunelu-aerodynamicznym-warszawa oraz zaproszenie na kolację w ciemności dla dwojga z muzyką na żywo https://www.wyjatkowyprezent.pl/prezent/kolacja-w-ciemnosci-dla-dwojga-z-muzyka-na-zywo . Byłam bardzo zaskoczona i zadowolona! Mój narzeczony chyba dobrze uprosił mikołaja o tak cudowny prezent dla mnie.

Na drugi dzień świąt narzeczony zabrał mnie do Warszawy, gdzie udaliśmy się na lot w tunelu aerodynamicznym. Przeszłam szybkie szkolenie oraz mogłam dwa razy spędzić świetnie czas w tunelu aerodynamicznym. To niezapomniana przygoda, powietrze unosi Twoje ciało do góry i czujesz jak się ptak! Cały czas się uśmiechałam i machałam do narzeczonego. Dodatkowo otrzymałam nagranie lotu na pendrive. Taki prezent zapewnia magiczne przeżycia i pozwala poczuć wyjątkową wolność.

Po zakończonym locie wybraliśmy się wspólnie na kolację w ciemności. Nie wierzyłam, że to będzie aż takie zaskakujące. Totalny brak światła oraz podawane posiłki sprawiały, że człowiek początkowo czuł się nie swojo. Jednak, gdy usłyszałam Modern Jazz grany na żywo przez muzyków w ciemności poczułam adrenalinę oraz przypływ szczęścia. Otrzymywaliśmy gorące oraz zimne posiłki dodatkowo popijaliśmy wino, kelnerzy stale nam dogadzali i służyli pomocą. Taka kolacja to naprawdę niezapomniane przeżycie! Narzeczony łapał mnie za dłonie i całował moje palce, było bardzo wyjątkowo.

Polecam wszystkim korzystanie z tego typu prezentów, wszystkie pomysły znajdziecie na https://www.wyjatkowyprezent.pl/. Takie prezenty na gwiazdkę oraz inne okazję na długo pozostają w pamięci. Moje święta z pewnością zapamiętam do końca życia.


Kategorie: Poradnik,Promo

Tagi:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany