Pomysły na podróż poślubną w zimie

Jeśli pobieracie się zimą i planujecie podróż poślubną, warto rozważyć różnorodne kierunki.

Leniuchowanie na plaży
Szara i chłodna polska zima sprzyja marzeniom o egzotycznych podróżach. Jeśli podróż poślubna polegać ma na wylegiwaniu się na plaży, propozycji jest wiele. Oczywiście, warto wybrać się poza Europę – na przykład na Seszele, czy na Dominikanę. Egzotyczne wyspy po pierwsze pozwolą cieszyć oko niezwykłymi widokami, po drugie – dzięki wysokim temperaturom zapomnimy o zimie. Nic nie będzie stało na przeszkodzie, aby spędzać długie dnie na plażowym leżaku, pływać, próbować lokalnych potraw. Tak egzotyczne miejsca zawsze też skłaniają do zwiedzania. Dla Młodych Par, które bardzo chcą zakosztować innej kultury, polecana jest Tajlandia. Ten wyjątkowy kraj przyciąga szczególnie podczas europejskiej zimy, kiedy klimat tam jest dla nas najprzyjemniejszy. Będąc w Tajlandii nie sposób nie zobaczyć jednego z najbardziej olśniewających miast świata – Bangkoku. Zobaczyć tam można wiele pięknych zabytków, między innymi świątyń buddyjskich lub też Wielki Pałac Królewski. Naprawdę warto, szczególnie ze świeżo upieczonym małżonkiem lub żoną.

Zimowe szaleństwo
Pary, które chcą spędzić podróż poślubną w bardziej aktywny sposób mogą zdecydować się na białe szaleństwo na europejskich stokach. Wielką popularnością cieszą się ośrodki we Włoszech czy we francuskiej części Alp. Dobrym rozwiązaniem są na przykład Dolomity – znane z wyjątkowo dobrych ośrodków narciarskich, świetnych stoków i doskonałego zaplecza after ski. Dodatkowym plusem są nieziemskie widoki. Ośnieżone górskie szczyty mogą być idealnym plenerem do sesji zdjęciowej – wiele par decyduje się umówić z fotografem właśnie w jakiejś wyjątkowej lokalizacji podczas podroży poślubnej. Miejsca warte odwiedzenia do Cortina D’Ampezzo czy Civetta. Taka podróż poślubna będzie wyjątkowym doświadczeniem dla wszystkich fanów sportów zimowych.

W poszukiwaniu inspiracji i pomysłów na podróż poślubną warto zerknąć na platformę ślubną Wedding.pl. Pod linkiem: https://wedding.pl/inspiracje/podroz-poslubna/ znaleźć można całe mnóstwo propozycji, które pozwolą Młodej Parze zaplanować fantastyczną wycieczkę.


Kategorie: Poradnik,Promo

Tagi:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany