Totolotek – Brat bliźniak lotto

Totolotek jest jednym z najstarszych totalizatorów sportowych w Polsce. Pierwszy punkt otwarto w 1992 roku, w Warszawie. Przez 28 lat istnienia spółka wypracowała sobie bardzo dużo różnych, ciekawych możliwości stawiania pieniędzy w zakładach. Artykuły totolotka dzielą się na 4 podkategorie.

TotoMix

Najbardziej podstawowa forma. Zakres możliwości, co do stawiania meczu jest ogromny – znajdziemy tu czołowe ligi świata jak np. NBA, NFL, NHL, Ligę Hiszpańską, Włoską, Niemiecką czy Angielską. Oczywiście nie zabrakło naszej rodzimej ligi – Ekstraklasy. Maksymalna ilość zdarzeń, która może znaleźć się na kuponie to 32. zdarzenia, oczywiście można grać systemowo (system ..z.., system bloczkowy etc).

Najniższa stawka zakładu wynosi 2 zł, kiedy gramy powyżej 1000 zł – na nasz zakład muszą się zgodzić bukmacherzy. Oczywiście, znajdziemy tu nie tylko ligi piłkarskie, ale także koszykarskie, siatkarskie, hokejowe, baseballowe i inne. Spójrzmy na inne artykuły Totolotka na stronie: https://kody-promocyjne-bonusowe.pl/totolotek-artykuly/.

Totoliga

Autorskie zakłady Totolotek S.A. – grający w nie musi postawić wyniki trzynastu spotkań, które widnieją na specjalnej liście (do wglądu zarówno na stronie internetowej, jak i w punktach obsługi klienta). Obstawiane są wygrana, przegrana lub remis. W zależności od tego, czy mecze się odbyły, wygrane wypłaca się już od 10 trafień. Jest to gra kumulacyjna, więc do zgarnięcia idzie ogólna pula wygranych z poprzednich dni/tygodni.

Minimalna stawka zakładu wynosi 1.5. Na pewno jest to opcja, która warta jest sprawdzenia, ponieważ za zaledwie 1,50 zł możemy wygrać całkiem pokaźną sumkę (na chwilę obecną pula do wygrania za Ligę Polską wynosi 415 195,54 zł.

Totogol

Totogol jest kolejną propozycją, z którą wychodzi nam na przeciw Totolotek. Jest to zbiór 6-ciu spotkań, w których należy wytypować dokładny wynik. Zazwyczaj występują 3 warianty tej gry, w każdym z nich, podobnie jak w Totolidze – do wygrania jest pula z poprzednich kumulacji. Do 3 kombinowanych zagrań, Totolotek dodaje jeszcze opcję Totogol – Liga Angielska oraz Liga Polska.

Najniższa stawka, za którą można zagrać wynosi 2 zł. Oczywiście, są możliwości modyfikacji tej stawki. Kupon uznaje się za wygrany, jeżeli minimum 3 z 6 spotkań zakończyło się przewidzianym przez nas wynikiem.

Rzecz jasna, bukmacherzy pracujący w spółce nie będą chętnie patrzeć na wygraną, jednakże jest to gra kumulacyjna, na której spółka nie traci pieniędzy. Jednakże warto poszperać w internecie zanim obstawimy te spotkania

Betclub

Oczywiście, jak każdy bukmacher, Totolotek oferuje “nagrody” za lojalność. Od kilku lat, stali gracze mogą korzystać z możliwości, jakie daje BetClub – system lojalnościowy Totolotka. Jak to działa? Za każdy zakład otrzymujemy określoną liczbę punktów, zapisywanych na karcie, którą otrzymujemy w punkcie. Założenie takiej karty jest darmowe i nie wymaga się podawania jakichkolwiek danych.

Co dostajemy w zamian za przynależność do Betclubu? Możliwość zagrania kolejnego kuponu, bez wykorzystywania gotówki (można zapłacić punktami), podwyższenie stawki, o którą się gra (w tym przypadku są dwie opcje: +10% oraz +15% kursu). Rzecz jasna – punkty te można wydać również na nagrody rzeczowe, do których należą m.in. Xbox One S, Telewizor marki Samsung i inne, bardzo ciekawe nagrody.

Totolotek co roku organizuje nowy konkurs – dla najbardziej aktywnych i najbardziej efektywnych graczy. W tym roku, główną nagrodą był wyjazd do Meksyku na 7. dni, rzecz jasna wraz z osobą towarzyszącą. Istnieją również rankingi lokalne, które są przypisane do danego punktu. 5 pierwszych osób, które wygrywają cały miesiąc w ilości punktów może liczyć na nagrody w postaci Voucherów na gry (50, 20 i 10 zł) oraz podwyższenie stawki (+10% i +15%). Ranking akutalizowany jest codziennie, można go sprawdzić w punkcie, w którym państwo grają.

Co jeszcze?

Istnieje jeszcze jedna możliwość, aby rozpocząć grę w zakładach Totolotka. Wirtualne gry – piłkę nożną oraz gonitwy psów. Piłka nożna wygląda jak Fifa, z tym, że nikt poza komputerem nie steruje zawodnikami. Jeden sezon rozgrywek trwa pół dnia pracy punktu (+/- 5 godzin), a najniższą stawką jest 2 zł. Drużyny wzorowane są na drużynach z Polskiej Ekstraklasy, jednakże mają zmienione nazwy i nazwiska zawodników.

Gonitwy psów są dość ciekawą opcją, dla ludzi, którym nie chce się czekać dzień lub dwa na poznanie wyników zdarzeń. Gonitwy rozpoczynają się co 5-6 minut (w zależności od kolektury) i mamy w nich klasyczne możliwości stawiania na zwycięskie psy.

Aby być na bieżąco z różnego rodzaju premiami i informacjami polecamy odwiedzać sekcję Totolotek artykuły, na stronie internetowej totalizatora.

Podsumowanie

Totolotek S.A. jest firmą godną zaufania – działają na rynku nieprzerwanie od ponad 25 lat, są jednym z czołowych usługodawców na tym polu. Kursy poszczególnych zdarzeń różnią się stosunkowo niewiele, niż oferta u innych bukmacherów. Jeżeli w okolicy nie ma żadnego punktu tej usługi, zawsze można zagrać online, z zastrzeżeniem, iż w zakładach online nie można reklamować kuponów, które zagraliśmy.


Kategorie: Promo

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany