Rowerowy rajd – zwiedź Szwecję na rowerze!

Szwecja ma fantastyczne warunki do uprawiania turystyki na dwóch kółkach. Czemu by więc nie wyskoczyć tu na kilka dni i nie przemierzyć urokliwej Szwecji na rowerze? Przyjemność płynąca z takiej wycieczki jest ogromna – nieproporcjonalnie większa niż koszty z nią związane.

Rowerem po Szwecji – poznaj wyjątkowy urok Skandynawii z perspektywy jednośladu

Pięciodniowy Rowerowy Rajd AZS po pięknej Szwecji, organizowany wspólnie ze Stena Line, to świetna okazja do lepszego poznania kraju zimnej Północy. Wejdź na pokład promu w Gdyni i przygotuj się na wspaniałe wrażenia. Zasmakuj w atrakcjach czekających na Ciebie na miejscu, między innymi z restauracji Taste, w której zjesz pyszny posiłek, a ostatniego poranka odbierzesz też kanapki na drogę. Zanim będziesz przemierzać malownicze rejony Karlskrony, zregeneruj siły i przygotuj się do noclegu na kempingu. Spędź dwie szalone noce pełne muzyki i wspaniałej atmosfery, wypij drinka lub lampkę wina na tarasie widokowym i zapomnij o wszystkich problemach. Wyśpij się porządnie w wygodnej 2-osobowej kabinie z prywatną łazienką. Rano będzie czekać na Ciebie pożywne śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Tanie promy do Szwecji dostarczają doskonałej możliwości podróżowania i odpoczynku w wygodny sposób i – co w ważne – w przystępnej cenie.

Nocleg na łonie przyrody, w historycznym otoczeniu – niecodzienne przeżycia w Kristianopel

Trzecią noc spędzisz na kempingu w Kristianopel, słynącym ze wspaniałej i malowniczej lokalizacji. Samo miasteczko, choć niewielkie, urzeka historycznymi zabytkami oraz dogodnym położeniem nad samym morzem. Na kempingu każdy poczuje się bezpiecznie – teren jest otoczony murem obronnym wzniesionym tu w XVII wieku. Na każdym kroku można poczuć tu ducha historii.  Na uwagę zasługuje także dobra lokalizacja – Kristianopel jest oddalony 40 kilometrów od terminalu w Karlskronie i można do niego łatwo dojechać rowerem. Na miejscu znajduje się również sklep spożywczy, w którym można zaopatrzyć się w niezbędne produkty. Uczestnicy rajdu będą mieli też możliwość zrobienia zakupów ICA Supermarket w Jämjö, znajdującym się po drodze.

Jakie warunki będziesz mieć do dyspozycji na kempingu w Kristianopel?

Wybierając się na rajd rowerowy, pamiętaj tylko o zabraniu ze sobą namiotu. Dobre zaplecze sanitarne, kuchnia na miejscu oraz kąpielisko z pomostem stwarzają dobre warunki do odpoczynku na łonie natury. Jeżeli cenisz sobie wygodniejsze warunki do spania, na miejscu będziesz mieć – za dodatkową opłatą – możliwość wynajęcia domku. W dzień będziesz intensywnie zwiedzać okolicę z przewodnikami rowerowymi AZS. Twój sprzęt przyjedzie tu specjalnie zorganizowanym transportem. Dzięki temu skupiasz się całkowicie na jeździe i nieskrępowanym zwiedzaniu Karlskrony. Na miejscu noclegowym będziesz mógł bez ograniczeń korzystać z kuchni. Na świeżym powietrzu każdy posiłek smakuje lepiej. Trzy dni wycieczki spędzisz na dobrze przygotowanych trasach rowerowych Szwecji, gdzie z perspektywy jednośladu zobaczysz malownicze zakątki tego kraju. Pełną informację na temat kempingu możesz znaleźć na stronie internetowej https://www.stenaline.pl/wycieczki/wycieczki-kilkudniowe/rowerowy-rajd.

Jakie atrakcje są wliczone w cenę rajdu po Szwecji?

W cenę wycieczki do Szwecji wliczony jest rejs promem, przewóz roweru z Polski oraz transport powrotny, przewiezienie namiotu oraz plecaków na kemping do Kristianopel (w obie strony), zagwarantowane miejsce na kempingu przez dwie noce, a także liczne atrakcje na pokładzie statku, opieka przewodnia rowerowego. Na tym jednak nie koniec! Uczestnik rowerowego rajdu przywodzi z wyprawy miły upominek – koszulkę. Od momentu wyruszenia z Gdyni jest objęty ubezpieczeniem od nieszczęśliwych wypadków i kosztów ich leczenia, dlatego może czuć się pewnie. Możliwość skorzystania z prysznica na kempingu jest dodatkowo płatna na miejscu.

Promem do Szwecji – poznaj smak wolności i beztroski!

Zwiedź Szwecję na rowerze i przywieź ze sobą wyjątkowe wspomnienia. O opracowanie ciekawych tras rowerowych zadba AZS, który tak pokieruje kilkudniową wyprawą, aby uczestnicy zobaczyli jak najwięcej, nie tracąc z oczu wspaniałych skandynawskich krajobrazów. Z AZS zwiedzasz dokładnie tak, jak lubisz – możesz podróżować w grupie rowerzystów lub wybrać się na samodzielną eksplorację okolicznych tras. Dopasuj tempo i sposób jazdy do własnych preferencji.


Kategorie: Promo

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany