Londyn – miasto, które spodoba się każdemu

Jeśli do tej pory zdarzyło ci się brać udział w krajowych wycieczkach dla seniorów, to może czas w końcu ruszyć nieco dalej i odwiedzić miasta poza Polską? Na przykład Londyn. To miasto, które spodoba się zarówno seniorowi, jak i młodemu człowiekowi. Nie musisz udawać się na wycieczkę zorganizowaną – podpowiemy ci, jak dostać się tam w każdej chwili i to niewielkim kosztem!

Londyn – co warto zobaczyć i jak się tam dostać?

Londyn to miasto bogate w zabytki oraz obiekty znane na cały świat – Big Ben, London Eye czy Tower to najbardziej charakterystyczne z nich. Jest olbrzymią metropolią, którą zamieszkuje ponad 8,5 miliona ludzi różnych ras, narodowości i kultur – w tym wielu Polaków. Istnieje tu sześć międzynarodowych lotnisk – największe to Stansted, Luton oraz Heathrow. Podróż z Polski do Londynu autokarem lub samochodem to ok. 22 godzin. Nie da się ukryć, że to długi czas. Zamiast męczyć się w podróży przez tak długi czas, lepiej zdecydować na podróż samolotem, która trwa zaledwie dwie godziny i w dodatku kosztuje znacznie taniej! Sprawdzając loty na FRU.PL możesz nabyć bilety do stolicy Wielkiej Brytanii już za 63 złote – i jest to cena za lot tam i z powrotem! Obojętnie, na którym lotnisku wylądujesz, nie będzie problemów z dotarciem do centrum – Londyn posiada dobrze rozwiniętą komunikację miejską. A jeśli skorzystasz ze wspomnianego Fru, możesz kompleksowo zorganizować wycieczki dla seniorów do tego wspaniałego miasta. Dlaczego? Ten serwis pozwoli Ci nie tylko nabyć bilety, ale i od razu zarezerwować hotel, a nawet wypożyczyć samochód na miejscu. Wystarczy skontaktować się z Centrum Rezerwacji.

Jak przygotować się do wycieczki?

Do Londynu nie potrzebujesz paszportu – wystarczy dowód osobisty. Wielka Brytania znajduje się jak na razie w Unii Europejskiej, jednak nie wprowadzono tam waluty euro – nadal używane są funty. Jak wspomniano, jeśli korzystasz z serwisu Fru, nie musisz martwić się o hotel – zostanie Ci znaleziony taki, który będzie najlepiej odpowiadał Twoim wymaganiom oraz finansom. W przypadku wycieczki indywidualnej możesz opracować własny plan zwiedzania miasta. Pomogą Ci w tym liczne strony dla podróżników, które znajdziesz po wpisaniu do wyszukiwarki frazy „Londyn co warto zobaczyć”. Dzięki temu zobaczysz na miejscu wszystko to, co może Cię zainteresować!

Nie tylko Londyn…

Wspomniany serwis Fru nie oferuje biletów lotniczych i pomocy tylko w przypadku Londynu. Ma w swojej ofercie także tanie loty do innych miasta Europy, jak Paryż, Rzym czy Ateny, wraz z możliwością zarezerwowania w nich noclegu. Pozwala to organizować tanim kosztem atrakcyjne wycieczki dla seniorów do różnych miast naszego pięknego i pełnego zabytków kontynentu.


Kategorie: Inne,Miejsca

Tagi:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany