Drewniane zegarki dla mężczyzn od Giacomo Design

Drewniane zegarki dla mężczyzn od Giacomo Design
5 (100%) 1 głosów

Drewno to jeden z najstarszych budulców używanych przez człowieka. Wykorzystywaliśmy je od zamierzchłych czasów do budowy domów, pierwszych twierdz, ale również do o wiele mniejszych form jak naczynia czy sztućce. Archeolodzy odrywają do dziś ślady po prehistorycznej drewnianej biżuterii, my zachwycamy się niezwykłymi formami drewnianych antycznych mebli. Dziś przyszedł czas na wykorzystanie tego trwałego i ponadczasowego materiału w elemencie ubioru, który dodaje klasy każdemu mężczyźnie.

Wielu użytkowników, kupując zegarek, przede wszystkim szuka wśród zegarków szwajcarskich, które od wielu lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem kupujących. Takie marki jak: Atlantic, Longines, Tissot, Certina, Alpina mają opinię niezwykle trwałych. To po prostu niezawodny szwajcarski mechanizm.

Klienci chętnie wybierają też japońskie zegarki, w których jakość wykonania i atrakcyjna cena zasługują na uwagę użytkowników. Najbardziej cenione japońskie marki to: Casio, Seiko i Lorus.

Użytkownicy, którzy poszukują zegarków oryginalnych, które jednocześnie mogą stać się ciekawym dodatkiem, często decydują się na mniej popularne, produkowane w niewielkiej liczbie egzemplarzy polskie zegarki takich marek, jak Giacomo Design lub Rubenverdu.

Trwałość

Choć drewno nie jest tradycyjnym materiałem do wyrobu pasków lub tarcz czasomierzy
do drewniane zegarki dla mężczyzn od Giacomo Design charakteryzują się bardzo dobrą wytrzymałością. Dzieje się tak za sprawą starannej selekcji i wyboru jedynie najwyższej jakości kawałków materiału oraz takim doborze gatunków drewna, który najbardziej sprawdzi się w codziennym użytkowaniu.

Oryginalność

Na wygląd każdego kawałka drewna składają się lata warunków pogodowych i zmienne losy drzewa, z tórego pochodzi. Dlategow drewanianych zegarkach nie znajdziemy nigdy dwóch identycznych pasków czy tarcz, tak, jak nie znajdziemy dwóch takich samych dębów czy sosen
w lesie. To sprawia, że każdy zegarek wykonany w ten sposób jest niepowtarzalny i będzie prezentował się unikalnie na ręcę mężczyzny, który będzie go nosił. Jest to doskonałe rozwiązanie dla panów, którzy chcą nie tylko wyglądać elegancko, ale i wyróżnić się z tłumu.

Szeroki wybór

Zastosowanie drewna do wyrobu naszych produktów sprawia, że wachlarz możliwości kombinacji pasków i tarcz jest bardzo szeroki. Osobno możemy wybrać gatunek drewna, z którego wykonana jest bransoleta, koperta oraz tarcza. W ofercie dostępne jest zarówno rodzime drewno akacjowe, różane czy orzechowe poprzez bardziej śródziemnorskie gatunki jak drewno oliwne, aż po egzotyczne gatunki jak drewno bambusowe czy tekowe. Dla najbardziej wymagających klientów oferujemy zarówno czarne, jak i czerwone drewno sandałowe znane ze swojego pięknego zapachu.

Ekologia

Projektując i ręcznie wytwarzając zegarki od Giacomo Design nie zapominamy o naszej planecie. Wykonane z jednego z najbardziej naturalnych materiałów czasomierze-drewna oczywiście podlegają całkowicie recyklingowi, ale nie poprzestajemy tylko na tym. Aby zastąpić materiał użyty do konstrukcji zegarka po każdym zakupie przekazujemy środki na zasadzenie jednego drzewa na rzecz fundacji Tress for the future. Wierzymy, że w ten sposób nie tylko projektujemy
i sprzedajemy produkty o wysokiej trwałości, które nie zaśmiecą naszej wspólnej przestrzeni,
ale i przyczyniami się do ponownego jej zadrzewienia.

Drewniane zegarki dla mężczyzn od Giacomo Design są świetnym wyborem dla panów ceniących oryginalne, ale eleganckie projekty. Docenią je z pewnością miłośnicy natury oraz osoby, którym zależy na przyszłości naszej planety.

W dzisiejszych czasach na rynku jest ogromny wybór zegarków. Czasami trudno się zdecydować, który model wybrać. Z pewnością sprawę ułatwimy sobie, jeśli dokładnie będziemy wiedzieli, czego szukamy. Pozwoli nam to zawęzić wybór i  dokonać szybkiej decyzji w wyborze drewnianego zegarka dla mężczyzny od Giacomo Design.


Kategorie: Poradnik

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany