Rejsy: dlaczego warto wybrać taką wycieczkę? 5 powodów

Byłeś już wszędzie i widziałeś wszystko? Szukasz oferty wakacyjnej na zagraniczny wyjazd, który całkowicie Cię zaskoczy? Interesują Cię nowe doświadczenia i wypoczynek w luksusie? Wakacyjny rejs statkiem zdaje się być propozycją właśnie dla Ciebie. Jeśli chcesz połączyć wypoczynek all inclusive z zagranicznym wyjazdem i zwiedzaniem, to rejs statkiem jest idealnym połączeniem. Co wybierzesz – rejs po Karaibach, a może coś bliżej, rejs po Morzu Śródziemnym bądź Egejskim? I dlaczego właściwie warto wybrać się na rejs wycieczkowy?

Rejs statkiem – dla kogo?

Rejsy statkiem nie są najpopularniejszą formą spędzania wakacji wśród polskich turystów, co nie znaczy, że jest tak na całym świecie. Wiele osób uwielbia rejsy wycieczkowe, ponieważ zapewniają idealne połączenie odpoczynku i zwiedzania. Z jednej strony mamy luksusowy statek z wszystkimi możliwymi wygodami, a z drugiej mamy jednodniowe wycieczki w kolejnych odwiedzanych miastach. Rejs statkiem to także możliwość podziwiania niezwykłych widoków. Jeśli szukasz czegoś zupełnie nowego, to koniecznie sprawdź ofertę biura podróży na rejs (na przykład na rejs po Karaibach).

Rejsy wycieczkowe – na statku nie ma nudy!

Argument numer jeden przemawiający za rejsem statkiem, to zdecydowanie sam statek. Na rejs po Karaibach czy Morzu Śródziemnym wybierzesz się ogromną, luksusową maszyną. Na statkach rejsowych znajdziesz absolutnie wszystko – restauracje, bary, sklepy, kino, kluby, kręgielnie, baseny, jacuzzi, boiska, siłownie, kasyno, teatr, bibliotekę oraz miejsca animacji dla dzieci. Podczas rejsu wycieczkowego wypoczniesz, nieźle się zabawisz, a jeśli podróżujesz w pojedynkę – z pewnością poznasz wiele interesujących osób. A przecież taki rejs statkiem to także przybijanie do kolejnych portów i zwiedzanie przepięknym nadmorskich miejscowości. Cóż, od przybytku głowa nie boli – wybierając opcję rejsu statkiem all inclusive możesz do woli korzystać z wszystkich atrakcji przygotowanych dla Ciebie na statku.

Rejs statkiem all inclusive – luksusowy wypoczynek

No właśnie, all inclusive – to nasz drugi argument. Rejs statkiem z wykupioną opcją all inclusive będzie z pewnością jednym z najbardziej luksusowych doznać w Twoim życiu. Jeśli zawsze marzyłeś o wielkiej przygodzie, którą znałeś dotychczas jedynie z filmów, to rejs statkiem wycieczkowym po bezkresie wody jest absolutnie dla Ciebie. Poczuj się jak gwiazda filmu i zanurz się w luksusowy świat statków wycieczkowych.

Rejsy wycieczkowe – idealne wakacje z dzieckiem

Wspomnieliśmy o możliwościach, jakie daje podróżowanie w pojedynkę, ale rejs statkiem to także świetna opcja dla par i całych rodzin z dziećmi. Statki wycieczkowe są bowiem przygotowane również dla takich gości. To właśnie dla nich na statku rejsowym pracują liczni animatorzy, którzy organizują czas maluchom w klubach dla dzieci. Dzieci mogą korzystać także z innych atrakcji, jak ślizgawki wodne czy kino. Takie wakacyjne rejsy to więc także możliwość dla rodziców na solidny odpoczynek, kiedy dziećmi zajmować się będą profesjonalni opiekunowie.

Rejs po Karaibach, po Morzu Śródziemnym, czy Egejskim? Zobacz trochę świata!

Najsłynniejszy – rejs po Karaibach, zdecydowanie. Rejs po Morzu Karaibskim to marzenie wielu osób. Egzotyczna kraina na drugim końcu świata kusi niesamowitymi widokami, złotymi plażami i krystalicznie czystą wodą. Rejs statkiem po wyspach karaibskich z pewnością na długo zapadnie w Twojej pamięci. Jaka może być cena rejsu po Karaibach? Rejsy statkiem trwają zazwyczaj kilkanaście dni. To w połączeniu ze sporą odległością i popularnością Karaibów sprawia, że ceny wahają się między 8-10 tys. Musimy jednak pamiętać, że jest to cena za rejs po Karaibach z przelotem.

Jeśli interesuje Cię coś nieco bliższego, wybrać możesz się na rejs po Morzu Śródziemnym albo rej po Morzu Egejskim. Rejs statkiem po Morzu Śródziemnym to przede wszystkim wybrzeża takich krajów Hiszpania, Włochy czy Grecja. Jeśli marzą Ci się wakacje w Grecji, wczasy w Hiszpanii czy wakacje we Włoszech, możesz wybrać ten niestandardowy sposób rejsu statkiem i zobaczyć wszystkie te miejsca za jednym razem. Jeśli jednak wolisz Chorwację, to na wakacje wybierz rejs po Morzu Egejskim. Wczasy w Chorwacji w takiej formie zapamiętasz do końca życia.

Wycieczki zagraniczne w zupełnie nowej formie – rejsu statkiem nie zapomnisz!

Kiedyś ludzie podróżowali statkiem o wiele częściej. Dzisiaj wybieramy samolot, autokar a nawet własne auto. Ale czasem warto wrócić do tego, co było kiedyś i przekonać się, dlaczego ludzie tak kochali wielkie statki wycieczkowe. Rejs statkiem to fantastyczne połączenie niestandardowego sposobu podróżowania na najwyższym poziomie, wypoczynku, z aktywnym zwiedzaniem. Jeśli wakacje za granicą w dotychczasowej formie już Ci się przejadły, to wybierz rejs statkiem.


Kategorie: Uncategorized

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany